Kvalitní a rychlý tisk Praha


Velkoformátový tisk

Velkoformátovým tiskem se rozumí digitální tisk od formátu A2 až po libovolně dlouhý pás limitován délkou role 50 m, šíře 160 cm. Skládáním a lepením těchto pásů je možné potisknout libovolně velkou plochu.          

 

Bannery PVC, MESH, textilní

Bannery jsou velmi vhodným způsobem provedení reklamy jak dlouhodobého tak krátkodobého charakteru. Snadno se instalují, mají nízkou hmotnost, manipulace s nimi není náročná a jsou levnější než plastové desky se samolepkou. Potisk bannerů realizujeme na našemh velkoformátovém plotru MUTOH Valuejet 1614.

 

Samolepky - polepy aut-výloh, řezaná reklama, samolepky s výřezem

Stále oblíbená a hojně používaná technologie výroby reklamy. Písmena a části log vyřezané ze samolepících fólií najdou uplatnění při polepu výloh, automobilů nebo reklamních tabulí. Tam kde má tato technologie své limity, nastupuje potisk samolepících fólií naším digitálním velkoformátovým plotrem MUTOH Valuejet 1614 a plotrem SUMA CAT D120.

 

Reklamní tabule - potače

Desky z lehčeného pvc patří mezi nejpoužívanější nosiče reklamy. Polep se provádí samolepícími fóliemi s digitálním tiskem a nebo řezanou grafikou. Výhodou je pevný, samonosný materiál, který dokážeme seříznout do libovolného tvaru. Využití tato reklam nalezne jako označení kamenných obchodů, navigační tabulky, firemních sídel, reklamy na ploty.

 

Plakáty, billboardy, velkoformátové fotografie

Tisk plakátů, billboardů a velkoformátových fotografií realizujeme na voděodolné papíry. Plakáty běžne tiskneme na CLV papír o hmotnosti 150g/m2 vhodný pro použití pro city light i další různé prosvětlené rámy. Fotografie tiskneme na fotorealistický papír o hmotnosti 240g/m2. 

 

Vlajky

Vlajky a textilní transparenty jsou podobně jako bannery vhodným reklamním nosičem pro reklamu. Jsou lehké, skladné, ideální pro použití tam, kde jsou klasicke bannery moc těžké a nebo neprodyšné. Tiskne se na materiály ze 100% PES sublimací ve fotorealistické kvalitě.

 

Laminace

Slouží pro mechanickou ochranu tisků na samolepícím pvc, pro finální povrchovou úpravu do lesku nebo matu. Pro podlahovou reklamu nabízíme protiskluzovou laminaci a pro klienty které trápí sprejeři, máme antigrafiti laminaci. Levnější, né však kvalitou horší je tekutá laminace, vhodná pro celopolepy aut a nerovné povrchy.

Copyright © 2011 - 2014 TvujTisk.cz. | Designed by WAU! Studio. | Created by Hanyes.